neobard (p0pik0ff) wrote,
neobard
p0pik0ff

Онлайн радіо Bloger.FMУ вже далекому 2015 році, далекому з тієї причини, що сталося безліч значущих подій у світі та в Україні, об'єктивного відображення яких досі так і немає. Інтернет-радіо Bloger.fm, створений групою українських ентузіастів, я вперше почув у програмі на Soundcloud. Тепер інтернет радіо онлайн безкоштовно можна почути на їх офіційному веб-сайті - Bloger.fm. Тут з'явилася можливість слухати в прямому ефірі новини, а також прочитати інтерв'ю з популярними людьми.

Програмним директором Блогер FM Михайлом Оболенцевым, викладені пріоритети, які ставить перед собою онлайн-радіо Блогер ФМ. Насамперед Блогер ФМ - це незалежне радіо, яке не належить до жодної з політичних партій, і не фінансується ні олігархами ні державою, воно існує тільки завдяки приватній ініціативі його творців. Своє світорозуміння і повагу до слухачів, ось ті рамки якими обмежується незалежність мовлення Bloger.fm .

Крім можливості слухати якісну українську та зарубіжну музику, Bloger.fm , щогодини передає новини. Для того, щоб новини були правдиві та актуальні, кореспондентами радіостанції проводиться моніторинг соціальних мереж та блогосфери, запрошують на інтерв'ю цікавих людей, думка яких ті чи іншим ключовим, злободенним питанням цікаво людям. Це новий, ефективний підхід до формування незалежних новин, заснований на подіях, які хвилює українців, без політичної та ідеологічної цензури та без лобіювання чиїхось інтересів.

Інтернет-радіо Блогер FM запрошує до співпраці всіх, у кого є свіжі ідеї або пропозиції, як зробити мовлення на незалежному інтернет-радіо, ще більш змістовним і цікавим для його слухачів.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments